MADEROTERAPIE

formuje postavu, odstraňuje celulitidu, rozproudí lymfu, detoxikuje organismus

MADEROTERAPIE je speciální masážní technika, která se provádí pomocí anatomicky tvarovaných, rotačních válečků. Jejich tvar a struktura efektivně (neinvazivně!) působí na pokožku a uložený tuk v podkoží. Nejen, že uložený tuk redukuje, ale zároveň skrze lymfatický systém se tělo naučí správně pracovat – stimuluje krevní oběh, odtok lymfy, zrychluje metabolismus, a proto účinky trvají déle než samotná terapie.


MADEROTERAPIE byla oceněna v roce 2018 jako nejlepší přírodní léčba proti celulitidě. Původem je tato metoda z Kolumbie a je vhodná nejen pro ženy, ale i pro muže.


Každá žena je krásná, jedinečná, pokud ale potřebuje posílit sebevědomí, zformovat postavu, nebo se zbavit bříška, proč nevyužít sílu dřeva a ručně prováděné (bezpečné, neinvazivní) techniky – maderoterapie.

Co MADEROTERAPIE řeší:

  • odstranění celulitidy
  • redukce tuku (hubnutí)
  • zpevnění kůže a podkoží
  • detox (nastartování lymfatického systému)
  • odstranění pocitu těžkých nohou
  • odstranění otoků

Po 10 ošetřeních maderoterapií:

po deseti ošetření maderoterapií
po deseti ošetření maderoterapií

Ošetření MADEROTERAPIÍ trvá 70 minut, ve kterých je zahrnuta odborná konzultace a poradenství, ruční aktivace lymfatického systému, samotná masáž originálními dřevěnými válečky a závěrečná péče.1x MADEROTERAPIE 1.100 Kč
5x MADEROTERAPIE 5.000 Kč
10x MADEROTERAPIE 9.800 Kč

Objednat se můžete na čísle +420 603 489 472 budu se těšit Šárka Mazurová.